Ślub na terenie hotelu lub restauracji

Ślub w plenerze na terenie restauracji lub hotelu - ile kosztuje?

Sprawdź ofertę organizacji małego ślubu cywilnego na Maderze:

Jeśli zamiast w urzędzie, pragniecie pobrać się w plenerze na terenie jednego z hoteli lub restauracji z pięknym widokiem, do ceny podstawowej doliczyć należy:

1. Ewentualny koszt wynajmu miejsca na ceremonię (od opcji darmowych do 450 euro) oraz ewentualnego poczęstunku/przyjęcia. Przedstawimy Wam możliwości i pomożemy wybrać miejsce mieszczące się w Waszym budżecie.

2. Ewentualny koszt dojazdu urzędnika i konsultantki/tłumacza (znany i wyceniony po wyborze miejsca ślubu oraz najbliższego urzędnika)

3. Ewentualnych usług dodatkowych (fotograf, fryzjer, dekoracja…) wybranych przez Was

Ślub w plenerze na terenie restauracji lub hotelu - jak przebiega?

Inaczej niż w przypadku willi, wiele z hoteli/restauracji ślubnych na Maderze, da się wynająć tylko na czas ceremonii oraz ewentualnego przyjęcia. Aby pobrać się w danym hotelu nie trzeba być jego gościem, jednak niektóre hotele oferują atrakcyjniejsze warunki dla osób, które się w nim zatrzymują.

Podczas pobytu na Maderze, zorganizowany przez nas urzędnik USC wraz z konsultantką / tłumaczem dojadą do wyznaczonego hotelu, by to tam przeprowadzić ceremonię cywilną w plenerze. Ceremonie cywilne możliwe są na terenie hoteli i restauracji ślubnych na terenie Funchal, lub w innych miejscowościach na wyspie.  

W cenę usług konsultantki wliczona jest także wycena i rezerwacja usług dodatkowych na życzenie pary, tj.:

  • dekoracje miejsca ceremonii przez profesjonalną dekoratorkę
  • bukiety, kwiaty do butonierek
  • makijażystka, fryzjer (dojeżdżająca do hotelu, lub w salonie)
  • fotograf, kamerzysta, operator drona
  • oprawa muzyczna
  • obiady i przyjęcia
 
Dekoracja śluba z liści eukaliptusa oraz proteii

Ślub w plenerze na terenie restauracji lub hotelu - jak wybrać miejsce?

 

Jeśli skontaktujecie się z nami, otrzymacie szczegółową ofertę miejsc na ślub w hotelu lub restauracji na Maderze. Wybór miejsca będzie łatwy z pomocą naszych intuicyjnych prezentacji miejsc. Jeśli opiszecie nam Wasze oczekiwania, liczyć też możecie na nasze doradztwo w wyborze miejsca najbardziej odpowiedniego na Wasz ślub.

Po wyborze ulubionych miejsc przejdziemy do wyceny. Jeśli przedstawiona oferta hotelu będzie Wam odpowiadała, nic nie stoi na przeszkodzie, by podpisać umowę.

Czy ślub kościelny/konkordatowy na Maderze także jest możliwy na terenie hoteli i restauracji?

I tak, i nie. Ceremonia nie może odbyć się w plenerze z widokiem, tj. taras czy ogród. Kilka z hoteli jednak ma na swoim terenie prywatne kapliczki, które mogą zostać wynajęte na Wasz ślub. W ten sposób, zarówno ceremonia kościelna, jak i obiad/wesele (a nawet pobyt) mogą odbyć się w tym samym miejscu. 

Ślub na terenie restauracji lub hotelu - czy tylko te przedstawione opcje?

Przedstawione opcje to polecane sugestie sprawdzonych hoteli i restauracji na ślub, przyjęcie i wesele na Maderze. Jeśli zatrzymujecie się w innym hotelu, lub macie na oku inną restaurację, zawsze jesteśmy w stanie skontaktować się z nimi i zapytać o możliwości. 

Poza hotelami i restauracjami inne miejsca w naszej ofercie to:

Skontaktuj się z nami

Przepraszamy. W tej chwili nie przyjmujemy nowych zapytań.
Przepraszamy. Nie przyjmujemy już nowych zapytań na sezon 2024. Zapisy na rok 2025 rozpoczną się wkrótce.