Ślub na terenie willi na Maderze

Ile będzie nas kosztował ślub cywilny na terenie willi na Maderze?

Cena podstawowa organizacji małego ślubu cywilnego na Maderze to 860 euro:

Jeśli zamiast w urzędzie, pragniecie pobrać się w plenerze na terenie jednej z prywatnych willi, do ceny podstawowej doliczyć należy:

1. Koszt wynajmu willi na Wasz pobyt (podane powyżej wille nie pobierają opłat dodatkowych za organizację na ich terenie małych ceremonii). Często, po przeliczeniu kosztu wynajmu willi na osobę, jest on niższy niż koszt wynajmu oddzielnych pokoi hotelowych.

2. Ewentualny koszt dojazdu urzędnika i konsultantki/tłumacza (znany i wyceniony po wyborze willi)

3. Ewentualnych usług dodatkowych (fotograf, fryzjer, dekoracja…) wybranych przez Was. Jeśli chcecie, możemy zorganizować Wam katering z dowozem do willi, lub wynająć prywatnego kucharza. Jeśli jednak zważacie na budżet, lub sami kochacie gotować, poczęstunek możecie także zorganizować we własnym zakresie. 

Jak organizuje się ślub w willi na Maderze?

Inaczej niż w przypadku ślubnych hoteli na Maderze, willi na Maderze nie da się wynająć “na godziny”. Aby para mogła pobrać się na terenie willi, musi ją zarezerwować także na swój wakacyjny pobyt.

Zorganizowany przez nas urzędnik USC wraz z konsultantką / tłumaczem dojadą do Waszej willi o ustalonej godzinie, by to tam przeprowadzić ceremonię cywilną w plenerze. 

W cenę usług konsultantki wliczona jest także wycena i rezerwacja usług dodatkowych na życzenie pary, tj.:

  • dekoracje miejsca ceremonii przez profesjonalną dekoratorkę
  • bukiety, kwiaty do butonierek
  • makijażystka, fryzjer
  • fotograf, kamerzysta, operator drona
  • oprawa muzyczna 
  • katering

Jeśli Wasza grupa jest zbyt mała, by opłacalne było dla Was wynajęcie willi, możliwy jest także ślub w mniejszych kwaterach wakacyjnych. Zapraszamy do kontaktu odnośnie tej opcji. 

Ślub na terenie willi na Maderze - komu polecany?

Opcja ślubu w willi polecana jest wyłącznie parom organizującym mały ślub na Maderze. Parom, które nie chcą organizować wesela, ani hucznego obiadu z dużą liczbą gości, jedynie ewentualny poczęstunek w gronie najbliższych. 

Parom, które cenią sobie wygodę i prywatność, bo brak osób postronnych to naszym zdaniem największa zaleta ślubów na terenie willi.

Inne miejca na śluby plenerowe?

Poza willami i kwaterami, inne miejsca w naszej ofercie to:

Skontaktuj się z nami

Przepraszamy. Nie przyjmujemy już nowych zapytań na sezon 2024. Zapisy na rok 2025 rozpoczną się wkrótce.
Przepraszamy. Nie przyjmujemy już nowych zapytań na sezon 2024. Zapisy na rok 2025 rozpoczną się wkrótce.