Zasady użytkowania

WERSJA:  06/05/2021

 

1. Oferta 

Opublikowane na stronie informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Dokładną wycenę usługi organizacji wydarzenia do zatwierdzenia przez klientów przedstawić będziemy mogli e-mailowo. 

2. Linki zewnętrzne

Witryna zawiera (lub przekierowuje) linki do innych stron internetowych / treści / produktów i usług należących lub pochodzących od osób trzecich. Takie linki zewnętrzne nie są badane, monitorowane ani sprawdzane pod kątem dokładności, adekwatności, ważności, niezawodności, dostępności lub kompletności przez właściciela Witryny. Dlatego NIE gwarantujemy ani nie przyjmujemy odpowiedzialności za dokładność i wiarygodność żadnych informacji udostępniane przez te strony internetowe osób trzecich, w szczególności programów partnerskich tj. wakacje.pl. NIE będziemy stroną ani w żaden sposób odpowiedzialni za jakiekolwiek transakcje między użytkownikiem i zewnętrznymi dostawcami produktów lub usług.

5. Copyright

Wszelakie treści (pisemne, multimedialne i graficzne) na tej stronie nie mogą być wykorzystywane, modyfikowane lub publikowane bez pisemnej zgody autora.

Autorzy zdjęć: Say Yes To Madeira / The Memory Shop / Miguel Ponte Photography / Fotostudio Zandvoort / oraz prywatne galerie dostawców.

6. Polityka Prywatności i Cookies

Naszą Politykę Prywatności i Plików Cookies można znaleźć [TUTAJ] i stanowi ona część naszych Zasad Użytkowania.

7.  Zmiana warunków

Właściciel Witryny zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych Warunków Użytkowania w dowolnym momencie poprzez aktualizację tej strony. Dalsze korzystanie z Witryny oznacza zgodę na przestrzeganie takich zmian.

Przepraszamy. W tej chwili nie przyjmujemy nowych zapytań.
Przepraszamy. Nie przyjmujemy już nowych zapytań na sezon 2024. Zapisy na rok 2025 rozpoczną się wkrótce.