Sesje zdjęciowe na Maderze

Szczyty gór otulone chmurami? Dramatyczne klify, tajemnicze lasy, ciemne plaże, baseny wulkaniczne czy kolorowe uliczki Starego Miasta Funchal? 

Na Maderze nie musicie wybierać. Waszym tłem może być zieleń lasów, brąz klifów lub błękit oceanu. Różnorodne krajobrazy wyspy czynią Maderę wspaniałym celem podróży na zagraniczne sesje zdjęciowe. 

Fotografowie na Maderze (Portugalia)

Madera to miejsce idealne na śluby, także dlatego, że mieszka na niej wielu utalentowanych i cenionych fotografów. Łatwo jest tam więc zorganizować magiczną sesję zdjęciową w przeróżnych sceneriach. By zainspirować się miejscami na takie sesje, zapraszamy na nasze konto na INSTAGRAMIE, oraz nasz blog ślubny i jego kategorię: MIEJSCA NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ NA MADERZEOrganizując śluby naszych par, przedstawiamy im więc ofertę ponad 5 lokalnych fotografów i pomagamy wybrać fotografa według preferowanego stylu, wymagań, budżetu, a nawet języka, jakim się posługują. W razie zainteresowania jesteśmy też w stanie zorganizować operatorów drona i kamerzystów. Wiemy, jak istotne są piękne zdjęcia ślubne.

A co, jeśli nie planujecie pobierać się na Maderze, lecz wybieracie się tam na wakacje i chcielibyście zorganizować tam sami sesję zdjęciową? Czy na Maderze mieszka polskojęzyczny fotograf, z którym bez problemu porozumiecie się w sprawie organizacji sesji? Otóż tak! I bardzo zachęcamy do wykonania na wyspie, nawet najkrótszej sesji w pięknych plenerach. Jeśli jest to sesja ślubna – koniecznie spakujcie do walizki waszą suknię i garnitur. 

Polskojęzyczny fotograf na Maderze? - tak!

Polskojęzycznym fotografem na Maderze jest Andrzej Gniado. Z przyjemnością zorganizuje on na wyspie krótkie oraz długie sesje zdjęciowe w różnych plenerach wyspy. Mile widziane są sesje ślubne, zaręczynowe, rodzinne, ciążowe, sesje zdjęciowe na wieczór panieński, sesje par, sesje rodzinne z dziećmi, z ukochanymi zwierzętami, a nawet sesje produktowe. 

Jeśli więc wyjeżdżacie na Maderę i chcielibyście przywieźć z niej kilka profesjonalnie zrobionych, pamiątkowych zdjęć,  zapraszamy do kontaktu z Andrzejem poprzez formularz na dole strony. 

Karolina i Gracjan
Karolina i Gracjan

Sesja na zaręczyny-niespodziankę

Jednym z najpiękniejszych i najbardziej ekscytujących rodzajów sesji, które lubimy organizować na Maderze i Porto Santo są….  sesje niespodzianki, a zwłaszcza – niespodziewane prośby o rękę. Jeśli podczas wakacji  na wyspach planujecie poprosić kogoś o rękę, jednak nie wiecie jak się za to zabrać, skontaktujcie się z lokalnym fotografem. Pomoże on Wam zorganizować taką sesję według przygotowanego w tajemnicy przed drugą połówką planu i najlepiej jak to możliwe uchwycić na zdjęciach moment zaskoczenia. Bardzo pomocna jest w takich wypadkach dobra komunikacja, więc na plus jest to, że przebiec może ona całkowicie po polsku.

Gdzie na Maderze zorganizować można sesję zdjęciową? - Inspiracje

Najczęściej wybierane plenery to scenerie górskie o zachodzie słońca, często ponad chmurami, lub tajemniczy, mglisty las w Fanal. Wiele par zakochanych jest też w scenerii Półwyspu Św. Wawrzyńca z jego wysokimi brązowymi klifami. Popularne są także ciemne plaże, a zwłaszcza czarna plaża w Seixal, oraz pobliskie punkty widokowe leżące nad oceanem. 

Madera to mała wyspa, jednak posiadająca niesamowicie różnorodne scenerie, dlatego często możliwe są sesje w dwóch, trzech, a często nawet czterech różnych lokalizacjach podczas jednej sesji. Jeśli jeszcze nie znacie wyspy zbyt dobrze, opiszcie wasze preferencje, a fotograf pomoże Wam wybrać te najlepsze dla Was oraz najlepszą porę dnia i plan sesji. 

Czarna plaża

Karolina i Gracjan
Karolina i Gracjan

Szczyty gór

Las Fanal

Zdjęcia z drona i efekty specjalne

Interesują Was sesja na Maderze z użyciem drona? 

Fotograf posiada licencję pilota drona i z chęcią wykorzysta go podczas sesji, w odpowiednich do tego miejscach. Prosząc o wycenę, wspomnijcie, że interesują Was także zdjęcia z drona.

Ile kosztuje sesja zdjęciowa na Maderze?

Cena sesji zdjęciowej zależy głównie od jej trwania, wymagań pary i wybranych przez parę scenerii. Ważne jest też, by wiedzieć, czy podczas sesji wymagany będzie asystent i czy para chciałaby wykorzystać w sesji drona lub efekty specjalne (takich jak te, widoczne na zdjęciu powyżej). 

Dajcie znać poprzez formularz poniżej, czego oczekujecie, a fotograf przedstawi Wam dopasowaną ofertę. 

W cenie sesji zawsze jest wliczony transport dla fotografa, asystenta oraz sprzętu, a także postprodukcja zdjęć. Zdjęcia dostarczane są w przeciągu 2-7 dni. Jeśli chcielibyście zdjęcia otrzymać szybciej, dajcie o tym znać.

Gotowi na sesję zdjęciową na Maderze?

Jeśli chcielibyście, by sesja zdjęciowa była częścią usługi organizacji ślubu na Maderze, sprawdźcie naszą ofertę ślubów cywilnych lub kościelnych i wyślijcie nam ślubne zapytanie o ofertę.

Jeśli zaś interesuje Was wyłącznie sesja zdjęciowa podczas wakacji w Portugalii- nie wahajcie się skontaktować bezpośrednio z polskojęzycznym fotografem: 

Wyślij zapytanie o sesję zdjęciową na Maderze lub Porto Santo:

Podane dane osobowe nie zostaną użyte w celach marketingowych i celach innych niż organizacja sesji zdjęciowej / innego zlecenia.