Wegański ślub i wesele za granica - Funchal Madera

Lokalna ekspertyza

Wasz ślub organizowany będzie bezpośrednio przez jedną z lokalnych konsultantek na wyspach, wspaniale znających lokalne wymagania, miejsca i dostawców ślubnych. 

Organizacja ślubu bezpośrednio z lokalnymi konsultantkami to nie tylko lokalna ekspertyza, ale i przejrzysty koszt. Wszelakie usługi dodatkowe dobieracie według Waszych preferencji i budżetu.

Masz niski budżet? Daj o tym znać wysyłając zapytanie.

Rzeczowa odpowiedź i pomoc w wyborze

Rozumiemy, że wybór miejsca na ślub, auta lub fotografa na odległość – może wydawać się trudny. W wyborze na pewno pomogą nasze intuicyjne prezentacje, zawierające nie tylko nazwy miejsc, ale i linki do galerii z poprzednich ślubów, filmów oraz ciekawych stron.

Na każde zapytanie staramy się odpisać jak najbardziej rzeczowo. Analizujemy każde zapytanie i staramy się zaproponować parze rozwiązania pasujące do ich sytuacji. 

Wesele za granicą - ślub cywilny w plenerze na Maderze

Bogaty wybór miejsc na ślub

W naszej standardowej ofercie jest ponad 20 hoteli, restauracji, willi i plenerów – na każdy budżet i styl wydarzenia. Pary mogą wybrać jedno z sugerowanych miejsc, lub, jeśli mają na oku inny plener, chętnie sprawdzimy możliwości przeprowadzenia ceremonii właśnie tam. Jesteśmy elastyczni i współpracujemy z urzędnikami w kilku miejscowościach na Maderze.

Lecz co najważniejsze – nigdy nie przestajemy odkrywać i dodawać do naszej oferty nowych, interesujących miejsc. 

Duży zakres usług

Konsultantki podejmą się organizacji ślubów kościelnych, konkordatowych, cywilnych, symbolicznych, osób tej samej płci, oraz ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej. Mogą także pomóc przy tłumaczeniach i organizacji innych wydarzeń (na przykład zaręczyn-niespodzianek).

Każda z konsultantek jest specjalistką w innych rodzajach ślubów, w innych językach i innych miejscach. Doskonale się uzupełniają i pomóc w organizacji ślubu mogą bardzo wielu parom, bez różnicy na budżet, język i pochodzenie.

Ślub w górach za granicą - Madera śluby

Zaczęło się od naszego ślubu na Maderze...

Kiedy to odkryłam ślubny potencjał Madery i postanowiłam podzielić się nim ze światem

Cztery lata temu zorganizowałam mój własny ślub na bajecznej Maderze. Nasza ślubna przygoda zainspirowała mnie do stworzenia bloga o nazwie Say Yes To Madeira (Powiedz Tak! Maderze), gdzie nie tylko opisałam nasz ślub, dzieliłam się z innymi turystyczną wiedzą, ale i inspirowałam pary z całego świata informacjami o pięknych ślubach, miejscach i sesjach zdjęciowych. 

Wiedza była dostępna dla wszystkich, a naszym celem było umieszczenie Madery na ślubnej mapie Europy i świata, na co zdecydowanie zasługuje. Przez ostatnie lata odkrywałam coraz to nowe miejsca na ślub i nawiązywałam cenne znajomości ze ślubnymi dostawcami. Idea Say Yes to Madera spodobała się wielu z nich, a nasz zespół rozrósł się błyskawicznie. 

Obecnie Say Yes To Madeira to nie tylko blog ślubno-turystyczny o Maderze, ale także lokalne konsultantki (wedding plannerki) ślubne, którym naprawdę można zaufać. Dwie konsultantki mieszkające na wyspie Madera oraz jedna na Porto Santo – dzięki swojej ekspertyzie i atrakcyjnym cenom pomagają pobrać się na Maderze parom z całego świata, zarówno po polsku jak i w innych językach. Nasza praca jest możliwa także dzięki naszym wspaniałym partnerom – hotelom, fotografom, dekoratorom i innym dostawcom witającym na swej wyspie z otwartymi ramionami wszystkie ślubne pary. 

Adres? Działamy zdalnie

Dlatego też nie posiadamy fizycznego adresu oraz biura w Polsce. Przy rezerwacji daty, umowa o usługę konsultanta ślubnego zostanie zawarta bezpośrednio między parą a lokalną konsultantką z Madery lub Porto Santo.

Przepraszamy. W tej chwili nie przyjmujemy nowych zapytań.
Przepraszamy. Nie przyjmujemy już nowych zapytań na sezon 2024. Zapisy na rok 2025 rozpoczną się wkrótce.